Oliebollentoernooi 2019-2020

GD 8,9

Toernooi Online - Tennis Toernooi Planner

  1e Ronde 2e Ronde Kwart Finale Halve Finale Finale Winnaar
  Diane Schrama          
1 Sander van der Meer Diane Schrama        
    Sander van der Meer        
2 Bye 1   Diane Schrama      
      Sander van der Meer      
3 Bye 17 Nena van Ruiten 15-7      
  Nena van Ruiten Arne van Klink        
4 Arne van Klink     Diane Schrama    
  Eline Groeneweg     Sander van der Meer    
5 Bram Groeneweg Eline Groeneweg   13-5    
    Bram Groeneweg        
6 Bye 24   Wendy Zaal      
      Ger van Emmerik      
7 Bye 7 Wendy Zaal 14-6      
  Wendy Zaal Ger van Emmerik        
8 Ger van Emmerik       Gaby Hogenboom  
  Jacqueline van der Laan       Joost van Hoorn  
9 Bas van der Laan Jacqueline van der Laan     10-7  
  Diane Bulk Bas van der Laan        
10 Julian Dias 10-8 Gaby Hogenboom      
  Alice de Jong   Joost van Hoorn      
11 Jory Zoetendaal Gaby Hogenboom 12-5      
  Gaby Hogenboom Joost van Hoorn        
12 Joost van Hoorn 13-6   Gaby Hogenboom    
  Thiaka Hoogenboom     Joost van Hoorn    
13 Kjell Hoogenboom Judy van Ruiten   8-7    
  Judy van Ruiten Patrick van der Meer        
14 Patrick van der Meer 14-5 Judy van Ruiten      
  Lettie Langelaan   Patrick van der Meer      
15 Joop Bakker Andrea Hogenboom 8-7      
  Andrea Hogenboom Jordi Jonkman        
16 Jordi Jonkman 13-8       Donja Brug
  Anita van Spijkeren         Thomas Van Velzen
17 Clemens Bontje Anita van Spijkeren       6-2 6-0
  Lieke Hogenboom Clemens Bontje        
18 Ryan Hogenboom 15-5 Anita van Spijkeren      
  Anouk Bakker   Clemens Bontje      
19 John Bakker Anouk Bakker 11-6      
  Esmé Paagman John Bakker        
20 Jelle Jansen 10-7   Donja Brug    
  Donja Brug     Thomas Van Velzen    
21 Thomas Van Velzen Donja Brug   12-4    
  Kirsten Straathof Thomas Van Velzen        
22 Danny Jansen 16-3 Donja Brug      
  Annebel Wijsman   Thomas Van Velzen      
23 Joor Wijsman Monique Houben 15-6      
  Monique Houben Jan Beeks        
24 Jan Beeks 13-8     Donja Brug  
  Judith van Leeuwen       Thomas Van Velzen  
25 Jasper Mulder Jasmijn Hogenboom     12-4  
  Jasmijn Hogenboom Roel Hogenboom        
26 Roel Hogenboom 10-8 Angelique van der Hulst      
  Aniek van Schie   Martien van der Geest      
27 Maikel van Scheppingen Angelique van der Hulst 11-6      
  Angelique van der Hulst Martien van der Geest        
28 Martien van der Geest 9-6   Josca Vreeken    
  Josca Vreeken     Niels van der Zwet    
29 Niels van der Zwet Josca Vreeken   12-7    
    Niels van der Zwet        
30 Bye 18   Josca Vreeken      
      Niels van der Zwet      
31 Bye 2 Lizan Ludlage 14-3      
  Lizan Ludlage Job Hoogervorst        
32 Job Hoogervorst          
             
             

  1e Ronde 2e Ronde Kwart Finale Halve Finale Finale Winnaar
             
1 Bye          
  Verliezer 1-2          
    Bye        
      Nena van Ruiten      
2 Bye   Arne van Klink      
  Verliezer 3-4 Nena van Ruiten        
    Arne van Klink        
    Verliezer 1-4   Nena van Ruiten    
3 Bye     Arne van Klink    
  Verliezer 5-6     16-2    
    Bye        
      Eline Groeneweg      
4 Bye   Bram Groeneweg      
  Verliezer 7-8 Eline Groeneweg        
    Bram Groeneweg        
  Diane Bulk Verliezer 5-8     Alice de Jong  
5 Julian Dias       Jory Zoetendaal  
  Verliezer 9-10 Alice de Jong     12-3  
    Jory Zoetendaal        
  Alice de Jong 11-4 Alice de Jong      
6 Jory Zoetendaal   Jory Zoetendaal      
  Verliezer 11-12          
    Bye        
  Thiaka Hoogenboom Geen Wedstrijd   Alice de Jong    
7 Kjell Hoogenboom     Jory Zoetendaal    
  Verliezer 13-14 Lettie Langelaan   13-6    
    Joop Bakker        
  Lettie Langelaan 12-8 Lettie Langelaan      
8 Joop Bakker   Joop Bakker      
  Verliezer 15-16          
    Bye        
  Lieke Hogenboom Geen Wedstrijd       Lizan Ludlage
9 Ryan Hogenboom         Job Hoogervorst
  Verliezer 17-18 Esmé Paagman       6-7 6-2 10-4
    Jelle Jansen        
  Esmé Paagman 7-6 Esmé Paagman      
10 Jelle Jansen   Jelle Jansen      
  Verliezer 19-20          
    Bye        
  Kirsten Straathof Geen Wedstrijd   Esmé Paagman    
11 Danny Jansen     Jelle Jansen    
  Verliezer 21-22 Kirsten Straathof   9-8    
    Danny Jansen        
  Annebel Wijsman 10-5 Kirsten Straathof      
12 Joor Wijsman   Danny Jansen      
  Verliezer 23-24          
    Bye        
  Judith van Leeuwen Geen Wedstrijd     Lizan Ludlage  
13 Jasper Mulder       Job Hoogervorst  
  Verliezer 25-26 Aniek van Schie     10-6  
    Maikel van Scheppingen        
  Aniek van Schie 10-7 Aniek van Schie      
14 Maikel van Scheppingen   Maikel van Scheppingen      
  Verliezer 27-28          
    Bye        
    Geen Wedstrijd   Lizan Ludlage    
15 Bye     Job Hoogervorst    
  Verliezer 29-30     7-6    
    Bye        
      Lizan Ludlage      
16 Bye   Job Hoogervorst      
  Verliezer 31-32 Lizan Ludlage        
    Job Hoogervorst        
    Verliezer 29-32