Oliebollentoernooi 2019-2020

HD 8,9

Toernooi Online - Tennis Toernooi Planner

  1e Ronde 2e Ronde Kwart Finale Halve Finale Finale Winnaar
  Ger van der Zwet          
1 Niels van der Zwet Roy van der Geest        
  Roy van der Geest Roel van der Zwet        
2 Roel van der Zwet 13-5 Roy van der Geest      
  Arjan Hillebrand   Roel van der Zwet      
3 Rob van Klink Hans van der Pouw Kraan 14-5      
  Hans van der Pouw Kraan Paul van der Pouw Kraan        
4 Paul van der Pouw Kraan 8-5   Julian Dias    
  Sven van Berkel     Jarno van Scheppingen    
5 Zico Rietbroek Julian Dias   10-5    
  Julian Dias Jarno van Scheppingen        
6 Jarno van Scheppingen 15-2 Julian Dias      
  Sander van Olphen   Jarno van Scheppingen      
7 Jeffry Smeele Sander van Olphen 11-3      
  Patrick van der Meer Jeffry Smeele        
8 Cornel Zuydervliet 9-8     Julian Dias  
  Roel van der Meer       Jarno van Scheppingen  
9 Dax van Velzen Roel van der Meer     10-5  
  Koos Hogenboom Dax van Velzen        
10 Jan Lubbe 14-6 Roel van der Meer      
  Paul van Leijden   Dax van Velzen      
11 Frank van der Vlugt Job Hoogervorst 9-7      
  Job Hoogervorst Sven Hoogervorst        
12 Sven Hoogervorst 12-3   Roel van der Meer    
  Joeri Rodewijk     Dax van Velzen    
13 Simon Span Joeri Rodewijk   8-6    
  Joost Bakker Simon Span        
14 Wessel Volwater 18-1 Joeri Rodewijk      
  Aad van den Haak   Simon Span      
15 Jelle Jansen Aad vd Veer 11-4      
  Aad vd Veer Ben van Velzen        
16 Ben van Velzen 9-7       Julian Dias
  Arie Kruithof         Jarno van Scheppingen
17 Ton Verdel Robertjan Kruunenberg       6-2 3-6 10-3
  Robertjan Kruunenberg Bob van Leijden        
18 Bob van Leijden 11-8 Richard Bakker      
  Alex Duijvenstein   Werner van Leeuwen      
19 Gino van Hameren Richard Bakker 14-2      
  Richard Bakker Werner van Leeuwen        
20 Werner van Leeuwen 15-5   Léon van Klink    
  Léon van Klink     Arnout Koek    
21 Arnout Koek Léon van Klink   Walkover    
  Hans van Emmerik Arnout Koek        
22 Hans Straathof 15-8 Léon van Klink      
  Cees Bakker   Arnout Koek      
23 Peter van der Meer Jelmer Hogenboom 14-5      
  Jelmer Hogenboom Roel Hogenboom        
24 Roel Hogenboom 10-7     Jelle Koek  
  Jelle Koek       Maikel van Scheppingen  
25 Maikel van Scheppingen Jelle Koek     10-7  
  Zico Van Veen Maikel van Scheppingen        
26 Thomas Van Velzen 10-7 Jelle Koek      
  Joost van Hoorn   Maikel van Scheppingen      
27 Roy van Leeuwen Peter Spruit 7-7 40-30      
  Peter Spruit Lex Wesselman        
28 Lex Wesselman 12-6   Jelle Koek    
  Patrick Baars     Maikel van Scheppingen    
29 Peter Dobbe Aad van der Weijden   8-6    
  Aad van der Weijden Simon Van der Weijden        
30 Simon Van der Weijden 12-3 Aad van der Weijden      
  Gert van Empel   Simon Van der Weijden      
31 Ruud van Leijden Gert van Empel 9-8      
  Theo Bentvelzen Ruud van Leijden        
32 Dick Heemkerk 10-7        
             
             

  1e Ronde 2e Ronde Kwart Finale Halve Finale Finale Winnaar
  Ger van der Zwet          
1 Niels van der Zwet          
  Verliezer 1-2 Ger van der Zwet        
    Niels van der Zwet        
  Arjan Hillebrand 15-3 Ger van der Zwet      
2 Rob van Klink   Niels van der Zwet      
  Verliezer 3-4          
    Bye        
  Sven van Berkel Geen Wedstrijd   Patrick van der Meer    
3 Zico Rietbroek     Cornel Zuydervliet    
  Verliezer 5-6 Patrick van der Meer   8-7    
    Cornel Zuydervliet        
  Patrick van der Meer 10-3 Patrick van der Meer      
4 Cornel Zuydervliet   Cornel Zuydervliet      
  Verliezer 7-8          
    Bye        
  Koos Hogenboom Geen Wedstrijd     Koos Hogenboom  
5 Jan Lubbe       Jan Lubbe  
  Verliezer 9-10 Koos Hogenboom     9-8  
    Jan Lubbe        
  Paul van Leijden 15-6 Koos Hogenboom      
6 Frank van der Vlugt   Jan Lubbe      
  Verliezer 11-12          
    Bye        
  Joost Bakker Geen Wedstrijd   Koos Hogenboom    
7 Wessel Volwater     Jan Lubbe    
  Verliezer 13-14 Joost Bakker   13-8    
    Wessel Volwater        
  Aad van den Haak 15-3 Joost Bakker      
8 Jelle Jansen   Wessel Volwater      
  Verliezer 15-16          
    Bye        
  Arie Kruithof Geen Wedstrijd       Koos Hogenboom
9 Ton Verdel         Jan Lubbe
  Verliezer 17-18 Arie Kruithof       7-6 6-4
    Ton Verdel        
  Alex Duijvenstein 11-6 Arie Kruithof      
10 Gino van Hameren   Ton Verdel      
  Verliezer 19-20          
    Bye        
  Hans van Emmerik Geen Wedstrijd   Arie Kruithof    
11 Hans Straathof     Ton Verdel    
  Verliezer 21-22 Cees Bakker   8-8 15-0    
    Peter van der Meer        
  Cees Bakker 1-1 Opgave Cees Bakker      
12 Peter van der Meer   Peter van der Meer      
  Verliezer 23-24          
    Bye        
  Zico Van Veen Geen Wedstrijd     Arie Kruithof  
13 Thomas Van Velzen       Ton Verdel  
  Verliezer 25-26 Joost van Hoorn     11-4  
    Roy van Leeuwen        
  Joost van Hoorn 11-8 Joost van Hoorn      
14 Roy van Leeuwen   Roy van Leeuwen      
  Verliezer 27-28          
    Bye        
  Patrick Baars Geen Wedstrijd   Joost van Hoorn    
15 Peter Dobbe     Roy van Leeuwen    
  Verliezer 29-30 Theo Bentvelzen   8-7    
    Dick Heemkerk        
  Theo Bentvelzen 9-6 Theo Bentvelzen      
16 Dick Heemkerk   Dick Heemkerk      
  Verliezer 31-32          
    Bye        
    Geen Wedstrijd