Oliebollentoernooi 2019-2020

HD 6

Toernooi Online - Tennis Toernooi Planner

  1e Ronde Kwart Finale Halve Finale Finale Winnaar
  Marcel van der Meijs        
1 Frank Schouten Marcel van der Meijs      
    Frank Schouten      
2 Bye 1   Marcel van der Meijs    
  Pim van der Meer   Frank Schouten    
3 Sander van der Meer Jeroen Tent 14-3    
  Jeroen Tent Mischa de Wagenaar      
4 Mischa de Wagenaar 11-5   Marcel van der Meijs  
  Arjan van den Berg     Frank Schouten  
5 Marcel Norder Joost van der Wereld   9-2  
  Joost van der Wereld Marco van der Zwet      
6 Marco van der Zwet 9-7 Joost van der Wereld    
  Sander Koek   Marco van der Zwet    
7 Ramon Rietbroek Roel Verdel 13-4    
  Roel Verdel Danny van der Zwet      
8 Danny van der Zwet 9-7     Marcel van der Meijs
  Marius van Battum       Frank Schouten
9 Melvin Huigsloot Marius van Battum     7-6 7-6
  Wilco van der Meer Melvin Huigsloot      
10 Wim van Scheppingen 12-6 Marius van Battum    
  Maarten van der Meer   Melvin Huigsloot    
11 Thijs van der Meer Maarten van der Meer 10-6    
  Joop Gies Broesterhuizen Thijs van der Meer      
12 Niels Verdel 8-7   Marius van Battum  
  Jan-Paul van der Horst     Melvin Huigsloot  
13 Wouter Tavenier Richard van Battum   10-4  
  Richard van Battum Rick de Koning      
14 Rick de Koning 7-7 40-15 Richard van Battum    
  John de Jong   Rick de Koning    
15 Sjaak van der Star Jordi van Klink 10-7    
  Jordi van Klink Joey Rietbroek      
16 Joey Rietbroek 11-5      
           
           

  1e Ronde Kwart Finale Halve Finale Finale Winnaar
           
1 Bye        
  Verliezer 1-2 Pim van der Meer      
    Sander van der Meer      
  Pim van der Meer   Pim van der Meer    
2 Sander van der Meer   Sander van der Meer    
  Verliezer 3-4        
    Bye      
  Arjan van den Berg Als Verliezer 1-4   Arjan van den Berg  
3 Marcel Norder     Marcel Norder  
  Verliezer 5-6 Arjan van den Berg   8-6  
    Marcel Norder      
  Sander Koek 10-9 Arjan van den Berg    
4 Ramon Rietbroek   Marcel Norder    
  Verliezer 7-8        
    Bye      
  Wilco van der Meer Geen Wedstrijd     Arjan van den Berg
5 Wim van Scheppingen       Marcel Norder
  Verliezer 9-10 Wilco van der Meer     6-7 2-1 Opgave
    Wim van Scheppingen      
  Joop Gies Broesterhuizen 10-5 Wilco van der Meer    
6 Niels Verdel   Wim van Scheppingen    
  Verliezer 11-12        
    Bye      
  Jan-Paul van der Horst Geen Wedstrijd   John de Jong  
7 Wouter Tavenier     Sjaak van der Star  
  Verliezer 13-14 John de Jong   10-5  
    Sjaak van der Star      
  John de Jong 12-6 John de Jong    
8 Sjaak van der Star   Sjaak van der Star    
  Verliezer 15-16        
    Bye      
    Geen Wedstrijd