Wedstrijd Overzicht zo 29-12-2019

Onderdeel Tijd Ronde Team 1 Team 2 Uitslag Baan
GD 6 10:00 R 16 Manon van Klink+Jordi van Klink Sabine de Boer+Maarten van der Meer 12-5  
GD 6 10:00 V-R 32 Iris van Rijn+Tom Disseldorp Diane de Koning+Danny van der Zwet 9-7  
HD 7 10:00 V-R 16 Danny Jansen+Rob Opdam Hans Loos+Vincent Nieuwenhuijs 11-6  
DD 7 10:00 R 16 Petra de Rijk+Anneke van Vliet Glenda Bisschop+Elly de Jong 9-8  
DD 6 11:00 P1 Susan Eekelschot+Birgit Verhaar Deveney Driessen+Nika Spruit 4-13  
HD 7 11:00 R 16 Jordi Jonkman+Bart van der Meer Richard Disseldorp+Ronald Stouten 14-0  
DD 8,9 11:00 V-R 32 Corine van der Meer+Anneke van der Pouw Kraan Sanne Mooren+Tessa Mooren 7-10  
GD 8,9 11:00 Kwart Angelique van der Hulst+Martien van der Geest Josca Vreeken+Niels van der Zwet 7-12  
HD 7 12:00 R 16 Lucien Brittijn+Peter Warmerdam Gino van Hameren+Ralf Vermeij 9-6  
HD 7 12:00 V-R 16 Kevin Schrama+Ruud Volwater Andre van der Pouw Kraan+Tanno van der Pouwkraan 9-8  
DD 7 12:00 R 16 Caroline Molkenboer+Charlotte Rijkelijkhuizen Marieke Chrispijn+Tanja Van Grieken 6-8  
HD 8,9 12:00 V-R 32 Patrick Baars+Peter Dobbe Theo Bentvelzen+Dick Heemkerk 6-9  
GD 6 13:00 R 16 Yvonne Rotteveel+Raymond Bodrij Julia Helsloot+Joost de Koning 7-10  
DD 7 13:00 V-R 32 Karin Langelaan+Lettie Langelaan Miranda Ouwerling+Ans van Smoorenburg 8-13  
GD 7 13:00 R 32 Joyce Norder+Dennis Norder Birgit Verhaar+Ruud Brug 4-9  
GD 8,9 13:00 V-Kwart Aniek van Schie+Maikel van Scheppingen Lizan Ludlage+Job Hoogervorst 6-7  
HD 4,5 14:00 P3 Job Cozijn+Marcel van der Meijs Noah van Ingen+Cuba van Ruiten 2-10  
GD 8,9 14:00 V-Kwart Nena van Ruiten+Arne van Klink Eline Groeneweg+Bram Groeneweg 16-2  
GD 7 14:00 V-R 16 Sandra van de Put+Sjors Hoogenboom Iris Koek+Roy den Dubbelden 8-8 40-15  
GD 7 14:00 V-R 16 Anouk Bakker+Roy de Rijk Roxan Hoogenboom+Frank Hoogenboom 9-7  
HD 7 15:00 R 16 Arno van der Hoorn+Wim Zwikker Raymond Bodrij+Rolf van der Pouw Kraan 10-7  
HD 7 15:00 V-R 16 Ronald de Rijk+Dirk Zaal Theo Norder+Hans van Ruiten 11-4  
HD 8,9 15:00 R 16 Jelle Koek+Maikel van Scheppingen Peter Spruit+Lex Wesselman 7-7 40-30  
GD 8,9 15:00 R 16 Judy van Ruiten+Patrick van der Meer Andrea Hogenboom+Jordi Jonkman 8-7  
HD 7 16:00 V-R 16 Billy De Graaf+Chris De Hollander Roy den Dubbelden+Joep van Rijn 8-7  
GD 7 16:00 R 16 Astrid Hoogenboom+Peter Overdevest Birgit Verhaar+Ruud Brug 6-10  
HD 8,9 16:00 R 16 Roel van der Meer+Dax van Velzen Job Hoogervorst+Sven Hoogervorst 9-7  
GD 7 16:00 V-R 16 Tanja Van Grieken+Bas Van Grieken Angela Ludlage+John de Jong 4-13  
GD 4,5 17:00 P1 Gwen van de Giessen+Cees Admiraal Britt Klein+Mitchell Bakker 10-10 30-0  
GD 7 17:00 Kwart Isabelle van Hofwegen+Joop Gies Broesterhuizen Laura van Ruiten+Rob van Ruiten 11-5  
GD 7 17:00 R 16 Rowan Ludlage+Robbin van Zanten Julia Helsloot+Tom Disseldorp 8-10  
GD 7 17:00 V-R 16 Simone Teske+Jeffry Smeele Bo van der Poel+Jens Bakker 6-10  
GD 4,5 18:00 P3 Mariska Baay+Jordan van Welsum Ilonka Wijfje+Stefan van Zeil 13-7 Opgave Verloren  
HD 7 18:00 V-R 16 Hans Bax+Sjaak van Leijden Damian Cassaigne+Bas Van Grieken 15-3  
GD 8,9 18:00 Kwart Diane Schrama+Sander van der Meer Wendy Zaal+Ger van Emmerik 13-5  
GD 8,9 18:00 V-R 32 Thiaka Hoogenboom+Kjell Hoogenboom Lettie Langelaan+Joop Bakker 8-12  
DD 4,5 19:00 P2 Linda van Ruiten+Judy Schrama Esther van der Meer+Suzanne van der Meer 12-5  
HD 6 19:00 V-R 16 Wilco van der Meer+Wim van Scheppingen Joop Gies Broesterhuizen+Niels Verdel 10-5  
HD 7 19:00 V-R 64 Richard van Battum+Jeffry Smeele René van der Pouw Kraan+Klaas Uit Den Boogaard 8-6  
DD 8,9 19:00 V-R 16 Annemarie van den Ende+Petra van der Meer Iris Huising+Marika Kager 4-15  
DD 4,5 20:00 P3 Mariska Baay+Gwen van de Giessen Carmen van Berkel+Esmee Schrama 16-1  
GD 4,5 20:00 P2 Tamara Smeele+Coen Boers Deveney Driessen+Cuba van Ruiten 11-3  
DD 7 20:00 R 16 Callista Sie+Petra van Veen Lucia Huigsloot+Marian van der Kamp 3-11  
DD 8,9 20:00 V-Kwart Puck van Heiningen+Evy van der Voet Ilse Bakker+Rachel van Fulpen 2-15  
DD 4,5 21:00 P1 Patricia Schouten+Cindy van der Zwet Judith van der Meer+Ilonka Wijfje 5-10  
DD 6 21:00 P3 Ilse Baak+Kim Klein Trudy Klerks+Laura van Ruiten 8-8 30-40  
GD 6 21:00 V-Kwart Femke Akerboom+Edwin Koster Annelotte van Berkel+Michael Legerstee 16-4  
GD 7 21:00 V-R 16 Anika Koek+Arnout Koek Leonie van der Lip+Jack de Jong 4-12