Wedstrijd Overzicht za 4-1-2020

Onderdeel Tijd Ronde Team 1 Team 2 Uitslag Baan
DD 7 10:00 V-Kwart Jasmijn Hogenboom+Nika Spruit Miranda Ouwerling+Ans van Smoorenburg 8-7  
DD 8,9 10:00 V-Kwart Sanne Mooren+Tessa Mooren Iris Huising+Marika Kager 8-7  
GD 8,9 10:00 Kwart Gaby Hogenboom+Joost van Hoorn Judy van Ruiten+Patrick van der Meer 8-7  
DD 6 11:00 Halve Ilse Klein+Loes Klein Ilse Baak+Kim Klein 12-6  
GD 8,9 11:00 Halve Donja Brug+Thomas Van Velzen Josca Vreeken+Niels van der Zwet 12-4  
GD 7 11:00 V-Kwart Sandra van de Put+Sjors Hoogenboom Lucia Huigsloot+Rob Cozijn 7-8  
GD 7 11:00 V-Kwart Angela Ludlage+John de Jong Leonie van der Lip+Jack de Jong 10-8  
DD 4,5 12:00 Halve Britt Klein+Suus van der Meer Linda van Ruiten+Judy Schrama 5-14  
DD 7 12:00 V-Halve Jasmijn Hogenboom+Nika Spruit Jill van der Meer+Tessa Mooren 7-8  
GD 7 12:00 V-Kwart Bo van der Poel+Jens Bakker Lisette Meijer+Lars Daams 7-8  
HD 6 13:00 V-Halve Pim van der Meer+Sander van der Meer Arjan van den Berg+Marcel Norder 6-8  
GD 6 13:00 V-Kwart Iris van Rijn+Tom Disseldorp Loes Klein+Gerrit Klein 7-9  
DD 8,9 13:00 Halve Belinda Koopman+Polin Lam Lotte Huigsloot+Josca Vreeken 12-7  
GD 7 13:00 V-Halve Lucia Huigsloot+Rob Cozijn Angela Ludlage+John de Jong 6-9  
DD 8,9 14:00 V-Halve Sanne Mooren+Tessa Mooren Astrid van Veen+Sanne Versloot 12-6  
GD 8,9 14:00 V-Halve Nena van Ruiten+Arne van Klink Alice de Jong+Jory Zoetendaal 3-12  
GD 8,9 14:00 V-Halve Esmé Paagman+Jelle Jansen Lizan Ludlage+Job Hoogervorst 6-10  
GD 7 14:00 V-Halve Lisette Meijer+Lars Daams Anouk Bakker+Roy de Rijk 9-7  
HD 6 15:00 Halve Marius van Battum+Melvin Huigsloot Richard van Battum+Rick de Koning 10-4  
GD 6 15:00 Halve Denise Hogeboom+Sander Koek Carmen van Berkel+Marcel Norder 7-9  
GD 6 15:00 V-Halve Marloes Bisschop+Raymond de Vos Loes Klein+Gerrit Klein 9-8  
HD 7 15:00 Halve Jordi Jonkman+Bart van der Meer Joost Huigsloot+Rolf Koper 10-9  
GD 4,5 16:00 Halve Judy Schrama+Noah van Ingen Linda van Ruiten+Luuk de Koning 9-6  
HD 8,9 16:00 Kwart Roel van der Meer+Dax van Velzen Joeri Rodewijk+Simon Span 8-6  
DD 8,9 16:00 Halve Donja Brug+Jill van der Meer Jacqueline van der Laan+Marloes van der Laan 8-9  
GD 4,5 17:00 Halve Sanne Bauman+Job Cozijn Ilonka Wijfje+Stefan van Zeil 10-5  
DD 7 17:00 Halve Sigrid Bouwmeester+Kim van Ruiten Lucia Huigsloot+Marian van der Kamp 12-5  
GD 8,9 17:00 Halve Diane Schrama+Sander van der Meer Gaby Hogenboom+Joost van Hoorn 7-10  
DD 4,5 18:00 Halve Mariska Baay+Gwen van de Giessen Suus Knetsch+Jeanette van der Vliet 8-9  
DD 7 18:00 Halve Rowan Ludlage+Nikki Mooren Marieke Chrispijn+Tanja Van Grieken 8-6  
HD 8,9 18:00 Halve Julian Dias+Jarno van Scheppingen Roel van der Meer+Dax van Velzen 10-5  
DD 8,9 18:00 V-Halve Thiaka Hoogenboom+Annelies van Loon Ilse Bakker+Rachel van Fulpen 14-3  
HD 6 19:00 Halve Marcel van der Meijs+Frank Schouten Joost van der Wereld+Marco van der Zwet 9-2  
HD 7 19:00 V-Halve Billy De Graaf+Chris De Hollander Danny Jansen+Rob Opdam 10-8  
HD 7 19:00 V-Halve Kevin Schrama+Ruud Volwater Richard van Battum+Jeffry Smeele 10-7  
HD 8,9 19:00 Halve Léon van Klink+Arnout Koek Jelle Koek+Maikel van Scheppingen 7-10  
HD 4,5 20:00 Halve Noah van Ingen+Cuba van Ruiten Robbert van den Berkhof+Luuk de Koning 10-4  
GD 6 20:00 Halve Kim Klein+Joey Rietbroek Manon van Klink+Jordi van Klink 6-10  
DD 7 20:00 V-Halve Willeke van Leeuwen+Tessa van der Pouw Kraan Lizan Ludlage+Ris van der Poel 9-7  
HD 8,9 20:00 V-Halve Arie Kruithof+Ton Verdel Joost van Hoorn+Roy van Leeuwen 11-4  
HD 4,5 21:00 Halve Timothy Wesselius+Stefan van Zeil Björn van den Berg+Michael Haverkamp 9-5  
GD 6 21:00 V-Halve Femke Akerboom+Edwin Koster Carol van Oyen+Dennis vd Berg 7-8  
GD 7 21:00 Halve Sigrid Bouwmeester+Rick de Koning Birgit Verhaar+Ruud Brug 11-4  
HD 8,9 21:00 V-Halve Patrick van der Meer+Cornel Zuydervliet Koos Hogenboom+Jan Lubbe 8-9  
HD 6 22:00 V-Halve Wilco van der Meer+Wim van Scheppingen John de Jong+Sjaak van der Star 5-10  
DD 6 22:00 Halve Nina Boer+Yvette Volwater Trudy Klerks+Laura van Ruiten Walkover  
HD 7 22:00 Halve Arno van der Hoorn+Wim Zwikker Robert Bisschop+Patrick van Eeden 13-5  
GD 7 22:00 Halve Ris van der Poel+Bart van der Meer Isabelle van Hofwegen+Joop Gies Broesterhuizen 6-10