Wedstrijd Overzicht za 21-12-2019

Onderdeel Tijd Ronde Team 1 Team 2 Uitslag Baan
HD 7 10:00 R 32 Peter Dobbe+Hans Huigsloot Chris van Goozen+Mark Gortzak 3-13  
DD 7 10:00 R 32 Anouk Bakker+Amy de Graaf Alice de Jong+Nena van Ruiten 10-6  
GD 7 10:00 R 64 Marloes Beuk+Frank van der Meer Anneke van Vliet+Ronald de Rijk 5-9  
HD 8,9 10:00 R 32 Joost van Hoorn+Roy van Leeuwen Peter Spruit+Lex Wesselman 6-12  
HD 7 11:00 R 32 Frank Hoogenboom+John van der Meer Jack de Jong+Dennis Norder 11-8  
DD 7 11:00 R 32 Nathalie Bentvelsen+Anita Gijzen Lynn Brosius+Gaby Hogenboom 12-5  
GD 7 11:00 R 32 Sigrid Bouwmeester+Rick de Koning Lucia Huigsloot+Rob Cozijn 15-5  
HD 8,9 11:00 R 32 Alex Duijvenstein+Gino van Hameren Richard Bakker+Werner van Leeuwen 5-15  
GD 6 12:00 R 32 Lisette Assendelft+Roel Verdel Kim Klein+Joey Rietbroek 8-12  
GD 7 12:00 R 64 Dimmy van Ruiten+Bob Schakenbos Anika Koek+Arnout Koek 17-2  
HD 8,9 12:00 R 32 Arie Kruithof+Ton Verdel Robertjan Kruunenberg+Bob van Leijden 8-11  
GD 8,9 12:00 R 32 Annebel Wijsman+Joor Wijsman Monique Houben+Jan Beeks 8-13  
DD 7 13:00 R 32 Sabine Kuipers+Gea van Veen Jill van der Meer+Tessa Mooren 10-5  
GD 7 13:00 R 64 Leonie van der Lip+Jack de Jong Marian van der Kamp+Kees van Rijn 9-12  
HD 8,9 13:00 R 32 Joeri Rodewijk+Simon Span Joost Bakker+Wessel Volwater 18-1  
GD 8,9 13:00 R 32 Anouk Bakker+John Bakker Esmé Paagman+Jelle Jansen 10-7  
GD 6 14:00 R 16 Carmen van Berkel+Marcel Norder Carol van Oyen+Dennis vd Berg 10-8  
DD 7 14:00 R 32 Willeke van Leeuwen+Tessa van der Pouw Kraan Petra de Rijk+Anneke van Vliet 6-11  
GD 7 14:00 R 32 Mariska van Berkel+Jarno van Scheppingen Tamara Semp+Billy De Graaf 7-7 15-30  
DD 8,9 14:00 R 16 Marga de Blanken+Rosa De Blanken Thiaka Hoogenboom+Annelies van Loon 10-7  
DD 7 15:00 R 32 Carla van der Meerakker+Brigitte Mulder Marga Hoogeveen+Margret Jansen 10-6  
GD 7 15:00 R 64 Sanne Belt+Paul van Haestregt Michelle Schrama+Ramon Rietbroek 13-6  
HD 8,9 15:00 R 32 Aad van den Haak+Jelle Jansen Aad vd Veer+Ben van Velzen 7-9  
DD 8,9 15:00 R 32 Donja Brug+Jill van der Meer Annemarie van den Ende+Petra van der Meer 11-7  
HD 7 16:00 R 64 Rob Lubbe+Bart van der Meer Theo Norder+Hans van Ruiten 12-5  
HD 7 16:00 R 64 Rob Helsloot+Rob van Ruiten Richard van Battum+Jeffry Smeele 8-7  
DD 7 16:00 R 32 Rowan Ludlage+Nikki Mooren Miranda Ouwerling+Ans van Smoorenburg 11-6  
GD 7 16:00 R 32 Isabelle van Hofwegen+Joop Gies Broesterhuizen Elly de Jong+Ton Verdel 12-5  
GD 6 17:00 R 16 Susanne van der Veer+Cok Duivenvoorden Ilse Klein+Kevin Schrama 9-9 0-15  
HD 7 17:00 R 64 Joost Huigsloot+Rolf Koper Evert van Beek+Nico Volwater 10-7  
HD 8,9 17:00 R 32 Paul van Leijden+Frank van der Vlugt Job Hoogervorst+Sven Hoogervorst 3-12  
GD 8,9 17:00 R 32 Jacqueline van der Laan+Bas van der Laan Diane Bulk+Julian Dias 10-8  
GD 4,5 18:00 P3 Sanne Bauman+Job Cozijn Esther van der Meer+Albert de Jeu 13-5  
HD 8,9 18:00 R 32 Patrick Baars+Peter Dobbe Aad van der Weijden+Simon Van der Weijden 3-12  
GD 8,9 18:00 R 32 Lettie Langelaan+Joop Bakker Andrea Hogenboom+Jordi Jonkman 8-13  
HD 7 19:00 R 32 Jeff Akerboom+Niels vd Meer John van Egmond+Peter Overdevest 9-1  
DD 7 19:00 R 32 Caroline Molkenboer+Charlotte Rijkelijkhuizen Sanne Belt+Jennifer Horsten 16-7  
GD 7 19:00 R 64 Nikki Mooren+Zico Van Veen Annet van der Meer+Erwin Lebbink 5-13  
HD 8,9 19:00 R 32 Gert van Empel+Ruud van Leijden Theo Bentvelzen+Dick Heemkerk 10-7  
HD 6 20:00 R 16 Jan-Paul van der Horst+Wouter Tavenier Richard van Battum+Rick de Koning 7-7 15-40  
DD 7 20:00 R 32 Anouk Bakker+Bo van der Poel Glenda Bisschop+Elly de Jong 4-9  
GD 7 20:00 R 32 Roxan Hoogenboom+Frank Hoogenboom Laura van Ruiten+Rob van Ruiten 7-9  
HD 8,9 20:00 R 32 Roel van der Meer+Dax van Velzen Koos Hogenboom+Jan Lubbe 14-6  
GD 6 21:00 R 16 Femke Akerboom+Edwin Koster Denise Hogeboom+Sander Koek 7-8  
HD 7 21:00 R 32 Raymond Bodrij+Rolf van der Pouw Kraan Roy den Dubbelden+Joep van Rijn 8-8 30-15  
GD 7 21:00 R 64 Simone Teske+Jeffry Smeele Rowan Ludlage+Robbin van Zanten 5-11  
GD 8,9 21:00 R 32 Judith van Leeuwen+Jasper Mulder Jasmijn Hogenboom+Roel Hogenboom 8-10  
HD 6 22:00 R 16 Maarten van der Meer+Thijs van der Meer Joop Gies Broesterhuizen+Niels Verdel 8-7  
GD 7 22:00 R 64 Julia Helsloot+Tom Disseldorp Pauline Lemmers+Cesar Dias 15-6  
HD 8,9 22:00 R 32 Jelle Koek+Maikel van Scheppingen Zico Van Veen+Thomas Van Velzen 10-7  
DD 8,9 22:00 R 32 Manitsja Hoogervorst+Maaike van der Jagt Lotte Huigsloot+Josca Vreeken 3-15